Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta/Customer Service - Poznań

(usługi serwisowe i instalacyjne)

Dla naszego Klienta, lidera w branży zabezpieczeń, działającego od 20 lat na rynku poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta/Customer Service (usługi serwisowe i instalacyjne)

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DOK/WLKP

Oczekiwania:

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie na podobnym kierowniczym stanowisku w branży technologicznej, IT lub logistycznej.

  • Znajomość procesów logistycznych, obsługi Klienta.

  • Znajomość nowoczesnych technologii.

  • Ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub logistyczne.

  • Silna osobowość wysokie umiejętności interpersonalne, analityczne i negocjacyjne.

  • Konsekwencja w realizacji zadań, kreatywność, innowacyjność, osoba wymagająca wobec siebie oraz podległego zespołu.

  • Wysokie umiejętności managerskie, łatwość motywowania podległego zespołu oraz skuteczność w egzekwowaniu wyznaczanych celów od współpracowników.

  • Umiejętność planowania strategicznego, pewność w podejmowaniu decyzji.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

  • Zorientowanie na realizację celów, umiejętność ustalania priorytetów.

  • Zaangażowanie i inicjatywa w udoskonalaniu procesów biznesowych.

  • Prawo jazdy kat B.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Departamentu Obsługi Klienta w skład, którego wchodzą (serwis, montaż, wdrożenia, łańcuch dostaw).

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów poprzez wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania, skierowanych na Klienta, współpracę na wewnętrznych i zewnętrznych płaszczyznach działalności firmy.

  • Odpowiedzialność za realizację produkcji w zakresie zamówień Klienta (montaż, serwis, magazyn) zgodnie z planami/prognozami przy zachowaniu parametrów finansowych i jakościowych.

  • Dbałość o zapewnienie ciągłość łańcucha dostaw poprzez budowanie relacji z dostawcami, wykonawcami, prowadzenie polityki bezpieczeństwa dostaw, z jednej strony natomiast z drugiej strony zapewnia optymalizację kosztów.

  • Motywowanie podległych pracowników, dbałość o doskonalenie ich kompetencji i umiejętności.

  • Efektywna współpraca z pozostałymi Departamentami w celu realizacji celów strategicznych firmy.

  • Raportowanie do Zarządu zgodnie z ustalonymi zasadami.

Firma oferuje:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę u lidera branży zabezpieczeń.

  • Kontrakt managerski z długoterminową współpracą.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia oraz dodatkowe benefity.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.