Asystentka działu Sprzedaży - województwo mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży opakowań poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Asystentka działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Pd-Wsch. okolice Warszawy

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży,
• Wsparcie Menadżera Sprzedaży w realizowaniu bieżących zadań,
• Kontakty z Kluczowymi Klientami firmy,
• Przygotowywanie raportów, zestawień, statystyk oraz analiz rynku
• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i korespondencji
• Porządkowanie dokumentów

Wymagania:
• Dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego
• Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim/administracyjnym minimum 1 rok
• Mile widziane wykształcenie wyższe
• Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Doskonała organizacja pracy, dokładność i skrupulatność
• Umiejętność komunikacji, analizy i budowania dobrych relacji
• Inicjatywa i optymizm
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole dającą możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

stanowiska oraz lokalizację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"