Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej - Warszawa

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - znanego dystrybutora z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Identyfikacja nowych obszarów sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Ofertowanie oraz sprzedaż produktów

  • Monitorowanie rynku

  • Aktywna i długoterminowa współpraca ze stałymi Klientami

  • Prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań

  • Przygotowywanie okresowych raportów

WYMAGANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży exportowej, mile widziane w branży  IT, AGD RTV, FOTO itp.

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

  • Silne nastawienie na realizację zadań i skuteczność w działaniu

  • Komunikatywność

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, środowiska MS Windows

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy

  • Pracę u Lidera w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres jjezewsk i @chronosconsulting.com podając w tytule maila nazwę stanowiska oraz lokalizację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych

osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"